Politika

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar görevden alındı

1 ay önce

chp

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Antalya İl Başkanı Nusret Bayar'ı görevden aldı. Yeni başkan ise il yönetiminde bulunan kişiler arasından belirlenecek.

CHP'nin bugün toplanan MYK toplantısında, il ve ilçe örgütleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Değerlendirmeler sonunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Antalya İl Başkanı ve yönetiminin görevden alınmasını önerdi.

 

Parti örgütü, örgüt yönetimleri ve yurtdışı örgütlenmeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ise yönetimin değil, yalnızca il başkanı Nusret Bayar'ın görevden alınması gerektiğini ifede etti.

 

Yaklaşık 1 saat süren görüşme sonrasında yapılan oylama sonunda CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar'ın görevden alınması kararı çıktı. Yeni başkan ise il yönetiminde bulunan kişiler arasından belirlenecek.

 



İlgili konular

kılıcdaroglu

Kılıçdaroğlu gençlere seslendi!

13 saat önce

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, gençlere seslenerek, "Bu ülkede hakkında en fazla kirli kampanya yapılan kişi benim. İktidar eliyle yaptılar bunu, trolleri, çeteleri vardı. İftira attılar nasılsa dilin kemiği yok. ‘Sen doğru dur, eğri belasını bulur’ demişti rahmetli babam. Ve şimdi belalarını buluyorlar. Bütün pislikleri ortaya saçıldı" dedi....Devamını oku
soylu

CHP'den Süleyman Soylu'ya: Derhal istifa et 'Temiz Süleyman'

3 gün önce

CHP'li Ali Mahir Başarır, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "istifa et" çağrısında bulundu....Devamını oku