Politika

CHP Sözcüsü Öztrak: Millet İttifakı içinde hiçbir sorun yoktur

5 gün önce

öztrak

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Millet İttifakı içindeki aday tartışmalarıyla ilgili, "Bu konuda Millet İttifakı içinde hiçbir sorun yoktur" diye konuştu.

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bir araya geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, toplantı sonrası basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevapladı.

 

Öztrak, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem'in 'Gönlümüzdeki aday Meral Akşener'dir sözleri ve İyi Partili Cihan Paçacı'nın Millet İttifakı'yla ilgili söz hatırlatılması üzerine de, şunları söyledi:

 

"Hepimizin gönlünden bir aday geçer. Bu doğaldır. Ama ittifakın genel başkanlarının bu konuya ilişkin açıklamaları ortadadır. Dolayısıyla bunun üzerine söylenecek başka bir şey yoktur. Bu konuda Millet İttifakı içinde hiçbir sorun yoktur" 

 İlgili konular

Akşener

Akşener: Millet İttifakı’nda herşey yolunda

5 gün önce

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı içinde başlayan “tekil söylem” tartışmasının ardından, Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda da anlaşmazlık yaşandığı iddiasına yanıt verdi....Devamını oku
öztrak

CHP Sözcüsü Faik Öztrak: Askerimizi Taliban ile karşı karşıya getirmeyin

1 ay önce

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Afganistan Cumhurbaşkanı bile ülkesini terk ederken askerimizi Taliban ile karşı karşıya getirmeyin.” diye uyarıda bulundu...Devamını oku