Gündem

CHP'li Adıgüzel'den 'fındık' kampanyası

1 yıl önce

CHP Ordu Milletvekili Adıgüzel

CHP Ordu Milletvekili Adıgüzel, fındık hasadının başlamasına rağmen fiyatların açıklanmamasına tepki göstererek, sosyal medyada "fındık bizim kırmızı çizgimiz" yazan bir görsel ile kampanya başlattı.

Fındık hasadı başladı fakat henüz fiyat açıklanmadı. Üreticinin gözü, fındık fiyatlarında olmasına rağmen henüz bir açıklama yapılmadı.

 

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, sosyal medya hesabından profil fotoğrafını, "fındık bizim kırmızı çizgimiz" yazan bir görsel şeklinde değiştirerek, "Sevgili yurttaşlarım, kıymetli takipçilerim... Fındık hasadı başlamak üzere, halen fiyat açıklanmadığı gibi düşük fiyat açıklanması için tüm millet memleket düşmanları iş başında" diyerek açıklamalarda bulundu.

 

Birlik çağrısında bulunan Adıgüzel, "Yüzde 150 gübre ve maliyet artışına, yüzde 50-100 enflasyona ve yüksek döviz artışına rağmen ülkesinin servetini iki üç kuruş kar için satan alçaklar var. Bugün birlik olma ve tek ses ile haykırma günüdür. Fındık fiyatı 35 TL ve üstü açıklanana kadar susmuyoruz. Sosyal medya profil veya kapak resimlerini de bu ve bunun gibi örnekler ile değiştiriyoruz. Ülkemizin hakkı için, emek hakkı için, çocuklarımızın hakkı için" dedi.İlgili konular

AKP Konya Gençlik Kolları

AKP Konya'da istifa

5 ay önce

Geçtiğimiz yıl şubat ayında göreve gelen AKP Konya Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Selman Avcı görevinden istifa ettiğini açıkladı....Devamını oku
Kırmızı Oda

8 Şubat gün özeti

6 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku