Gündem

CHP'li Adıgüzel'den 'fındık' kampanyası

3 gün önce

CHP Ordu Milletvekili Adıgüzel

CHP Ordu Milletvekili Adıgüzel, fındık hasadının başlamasına rağmen fiyatların açıklanmamasına tepki göstererek, sosyal medyada "fındık bizim kırmızı çizgimiz" yazan bir görsel ile kampanya başlattı.

Fındık hasadı başladı fakat henüz fiyat açıklanmadı. Üreticinin gözü, fındık fiyatlarında olmasına rağmen henüz bir açıklama yapılmadı.

 

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, sosyal medya hesabından profil fotoğrafını, "fındık bizim kırmızı çizgimiz" yazan bir görsel şeklinde değiştirerek, "Sevgili yurttaşlarım, kıymetli takipçilerim... Fındık hasadı başlamak üzere, halen fiyat açıklanmadığı gibi düşük fiyat açıklanması için tüm millet memleket düşmanları iş başında" diyerek açıklamalarda bulundu.

 

Birlik çağrısında bulunan Adıgüzel, "Yüzde 150 gübre ve maliyet artışına, yüzde 50-100 enflasyona ve yüksek döviz artışına rağmen ülkesinin servetini iki üç kuruş kar için satan alçaklar var. Bugün birlik olma ve tek ses ile haykırma günüdür. Fındık fiyatı 35 TL ve üstü açıklanana kadar susmuyoruz. Sosyal medya profil veya kapak resimlerini de bu ve bunun gibi örnekler ile değiştiriyoruz. Ülkemizin hakkı için, emek hakkı için, çocuklarımızın hakkı için" dedi.İlgili konular

tezcan

Fatih Tezcan: Tam siper yatın lağım patlayacak

1 ay önce

AKP’ye yakınlığı ile bilinen Fatih Tezcan, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Sedat Peker’in ortaya saçtığı iddiaların buzdağının görünen kısmı olduğunu söyledi. AKP içerisinde fırtınalar koptuğunu belirten Tezcan, “Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı. Lağım bir gün patlar” dedi....Devamını oku