Gündem

CHP'li Öztunç, Erdoğan'ın Kahramanmaraş mitinginin fotoğrafını paylaştı

1 hafta önce

Erdoğan

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ta konuştuğu mitingin tepeden çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Söz konusu fotoğrafta, Milli İrade Meydanı'nda toplam 1,7 milyar değerindeki 105 projenin açılışını yapan Erdoğan'ın mitingine katılımın oldukça az olduğu görüldü.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç da sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarda katılımın yoğun olmamasıyla ilgili, "Tayyip Erdoğan’ın Kahramanmaraş mitinginin gerçek fotoğrafları bunlar. Televizyonların kamera oyunlarıyla kalabalık gösteremeye çalıştığına aldanmayın. Gerçek bu" ifadelerine yer verdi.

ali öztunç


İlgili konular

erdoğan

Erdoğan, FIFA Başkanı Infantino ile Türkevi Binası'nda görüştü

33 dakika önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere bulunduğu New York'ta, FIFA Başkanı Gianni Infantino ile buluştu....Devamını oku
asker

Türkiye'den Suriye'ye asker 

9 saat önce

Türkiye, Rusya ve İran ile gerçekleşecek görüşmeler öncesi iç savaşın en önemli cephelerinden biri olan Suriye'nin kuzeybatısına saldırıları engellemedeki kararlılığını sürdürdüğünü göstermek için asker gönderiyor....Devamını oku