Politika

CHP'li Yarbaşı Belediye Başkanı'na saldırı

1 hafta önce

chp

CHP'li Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Kaynar, zeytin ağacı ekimi yapan işçileri ziyareti sırasında A.G isimli bir şahsın saldırısına uğradı.

CHP'li Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Kaynar, zeytin ağacı ekimi yapan işçileri ziyareti sırasında A.G isimli bir şahsın saldırısına uğradı.

 

Saldırgan olay yerindekilerin araya girmesiyle etkisiz hale getirildi. CHP'li Başkan Kaynar hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

 

CHP Osmaniye İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından düzenlenen saldırıya ilişkin şu açıklama yapıldı:

 

"Yarbaşı Belediye Başkanımız Mustafa Kaynar'a, zeytin ağacı ekimi yapan işçileri ziyareti sırasında belde sakinlerinden olduğu belirtilen A.G isimli bir şahıs Tahralı saldırıda bulundu. Olay yerindekilerin araya girmesiyle saldırgan etkisiz hale getirilmiştir. Başkanımıza geçmiş olsun der yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum.

 

Mehmet Aşık

 

CHP Osmaniye il Başkanı"İlgili konular

kapak

Karamollaoğlu: Kutuplaşma hızla artış gösteriyor; nefret dilinden vazgeçilm

1 gün önce

Gazeteci ve siyasilere yapılan saldırılara ilişkin konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bu gidişata son vermenin ilk şartı, nefret dilinden vazgeçilmesi ve bu konuda siyasi liderlerin topluma örnek olmasıdır." dedi....Devamını oku
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül

Bakan Gül'den saldırı açıklaması: Failler hukuk önünde hesap verecek

4 gün önce

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, sosyal medya hesabından "Selçuk Özdağ, Orhan Uğuroğlu ve Afşin Hatipoğlu'na acil şifalar diliyor, kendilerine yönelik saldırıları kınıyorum. Failler hukuk önünde hesap verecektir" açıklaması yaptı....Devamını oku