Politika

CHP'nin Elazığ il yönetimi görevden alındı

2 yıl önce

zeki kaplan

CHP MYK, bugün yapılan toplantısında Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve il yönetimini görevden aldı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen CHP MYK toplantısında CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu ve il yönetimi görevden alınırken, bugün gerçekleştirilen CHP MYK'da ise Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve il yönetimi görevden alındı.

 

CHP Elazığ İl Başkanlığı görevinden alınan Zeki Kaplan, "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun almış olduğu bir tasarruftur. Bu doğrultuda MYK'mız görevden alma yönünde karar vermiştir. Partime ve örgütüme asla kırgın değilim" diyerek konuştu.


Kaplan, ayrıca, "Partimizin bundan sonraki süreçte iktidar olması için, örgütümüzle birlikte yerimize il başkanlığına gelecek arkadaşımızla beraber çalışacağız.

 

Partimizi iktidar yapmak için dün nasıl sahada çalıştıysak bugün de aynı şekilde sahada çalışacağız. Hedefimiz Türkiye'ye hukuku, adaleti ve demokrasiyi yerleştirip, yurttaşlarımızın ekonomik durumlarını yükseltene kadar mücadelem etmektir.

 

Genel merkezimin programları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Kayıtsız şartsız Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun her zaman yanında olacağız."İlgili konular

Kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu'ndan hekimlere: Gitmesi gereken Erdoğan'dır, siz değil

1 yıl önce

CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu....Devamını oku
Kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu’ndan elektrik kesintisi mesajı: Troller sessiz

1 yıl önce

Isparta’da 3 Şubat’ta başlayan ve iki gün boyunca etkili olan kar, elektrik iletim kulesi ve trafolarda arızaların yaşanmasına neden oldu....Devamını oku