Politika

Cumhur İttifakı yine fokurdamaya başladı

1 yıl önce

yine

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'u tehdit etti.

Kayseri’nin yerel televizyonu TV 1’de soruları yanıtlayan AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'u şikayet etti.

 

Cumhur İttifakı'nı oluşturan AKP ve MHP'nin zaman zaman karşı karşıya geldiği Kayseri'de iki parti yeniden karşı karşıya geldi.

 

Kayseri’nin yerel televizyonu TV 1’e açıklamalarda bulunan Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhur İttifakı’nın nasıl devam ettiği ve sorun yaşanıp yaşanmadığı sorusunu da yanıtladı.

 

Mehmet Özhaseki’nin bu soruya verdiği yanıt dikkat çekti

 

Birçok konuda MHP’lilerle uyum içinde çalıştıklarını söyleyen Özhaseki, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’dan şikayetçi oldu. Mehmet Özhaseki MHP’li vekil Ersoy için şu ifadeleri kullandı:

 

Milletvekilleri arasında sıkıntı var mı, evet var. Ara ara Baki Bey’in tweetleri oluyor ya da benzer çıkışları oluyor. Kendisine de söylediğim için söylüyorum, ‘Biraz sakin dur ya Baki Bey’ diyorum. Konuşmamızda hiçbir sıkıntı yok. Kendisine has bir hareket tarzı var. Dileğimiz bu işlerin büyümemesi ve Genel Merkeze şikayet konusu olarak gitmemesi.

 İlgili konular

AKP'li Ali İhsan Yavuz

AKP'li Yavuz: Cumhur İttifakı'nın adayı Erdoğan'dır

2 ay önce

AKP'li Ali İhsan Yavuz, "Cumhurbaşkanımızın yeniden Cumhurbaşkanı adayı olmasının önünde hiçbir engel yok. O zaman korkunun ecele faydası yok. Cumhurbaşkanımız Cumhur İttifakı'nın adayı olarak 2023 yılının Haziran ayında Cumhurbaşkanı adayımızdır" dedi....Devamını oku