Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asıl yapacaklarımız daha ileridedir

4 gün önce

erdoğan

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Asıl yapacaklarımız daha ileridedir" dedi.

Erdoğan, AKP'nin Türkiye'nin en çok üye sayısına, en yaygın teşkilat ağına, en güçlü faaliyet imkanlarına sahip parti olduğunu söyledi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

"Biz milletin kurduğu, bugüne de milletin getirdiği bir partiyiz. Gücümüzü de ilhamımızı da milletten alır, birikimimizi ve imkanlarımızı sadece millete hizmet için kullanırız.

 

Kim ne derse desin… Biz; partide, hükûmette, mecliste, yatırımlarda, dış politikada kendi işimize bakacağız. Milletimiz bizden hizmet bekliyor.

 

Önceliğimiz ülkenin güvenliği ve huzuru ile birlikte milletin her bir ferdinin iş, aş, sağlık, eğitim, adalet gibi temel beklentilerine cevap verecek projeler geliştirmek ve bunları uygulamaktır.
Devlet bunun için vardır, siyaset de bunun için vardır"İlgili konular

cumali önal

Bir paramiliter güç olarak SADAT

1 saat önce

Kaynakları, faaliyet alanları, gizli ilişkileri, iktidarla bağlantıları, hangi ülkelerli ilişki içinde olduğu hakkında pek çok soru işareti bulunan SADAT isimli paramiliter güç son günlerde yine Türkiye’nin gündeminde....Devamını oku
epdk

 EPDK ikinci başkanı Gökşenli canlı yayında Erdoğan'dan azar yedi

1 gün önce

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, katıldığı toplu enerji açılış töreninde, EPDK ikinci başkanı Zekeriya Gökşenli'nin konuşmasına izin vermedi....Devamını oku