Gündem

Cüneyt Özdemir, Kütahyalı’ya Berat Albayrak, Murat Sancak ilişkisini sordu

1 yıl önce

peker

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in, Berat Albayrak iddiasının ardından gazeteci Cüneyt Özdemir, Rasim Ozan Kütahyalı'yı telefonla programa alıp, Berat Albayrak'la, Murat Sancak ilişkisini soru olarak yöneltti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, istifasının ardından aylardır ortaya çıkmayan eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la ilgili, ''Berat Albayrak Murat Sancak’ın evi var Hadımköy-Beylikdüzü taraflarında. Orada kalıyor'' diye konuştu. Gazeteci Cüneyt Özdemir, Peker'in bu iddiasını Rasim Ozan Kütahyalı'ya soru olarak sordu.

 

Özdemir, Kütahyalı’ya, “Tek bir soru soracağım; Berat Albayrak'la, Murat Sancak ilişkisi sence doğru olabilir mi?” sorusunu sordu.

 

Havuz başında bulunan Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, ''Cüneyt, Berat Albayrak'ın, Murat Sancak'ın evinde kaldığı iddiası, Sedat Peker'in bu iddiası, tümüyle yalandır. Berat Albayrak'la Murat Sancak arasında öyle evine gidip gelecek bir yakın arkadaşlık hukuku yoktur” diye cevap verdi.

 

Kütahyalı'nın bu cevabının ardından Özdemir, teşekkür ederek yayını kesti.

 İlgili konular

albayrak

Abdurrahim Albayrak, Gomis'in ayrılık süreci hakkında konuştu

3 ay önce

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis ile 2018'de yolların ayrılmasıyla ilgili, "Galatasaray Kulübünü Gomis yönetemez" dedi....Devamını oku
yeşilada

Ekonomist Atilla Yeşilada: Dolara Berat Albayrak tarzı operasyon başladı

5 ay önce

Atilla Yeşilada, ülke ekonomisinin son durumu hakkında yeni bir video yayınladı. Ekonomist Yeşilada, hükümetin ekonomi politikasını ponzi sistemine benzetirken, hükümetin yeni ekonomi modelinin Mart ayında çökeceğini söyledi....Devamını oku