Magazin

Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven davası ertelendi

1 yıl önce

ozan güven

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven ilk kez hakim karşısına çıkarken, dava ileri bir tarihe ertelendi.

Oyuncu Ozan Güven, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. Mahkemeye ilk olarak Deniz Bulut ile avukatları gelirken, bir süre sonra da Ozan Güven de adliyeye geldi.

 

Taraflar basın mensuplarına açıklama yapmadan duruşma salonuna geçti.

 

İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava, tarafların aylık gelir beyanlarıyla başladı. Oyunculuk yaptığını belirten Ozan güven elde ettiği aylık kazancının 5 bin TL, eğitim danışmanı olduğunu belirten Deniz Bulutsuz ise aylık kazancının 20 bin TL olduğunu söyledi.

 

Deniz Bulutsuz yaşadığı darp anını da “Ozan Güven bana abajurun camı ile vurdu. Merdivenlerde saçımdan tuttu ben düştüm. Evden çıkmaya çalıştım izin vermedi. Yerde beni tekmeledi. Kapıyı kilitledi. Salon camından dışarıya sesimi duyurmak istedim pencereyi de kapattı. Pencere ile kapı arasında gidip gelirken epey darbe aldım. Bilincimi kaybetmişim su dökerek beni uyandırdı. Kapının önündeydim ve arkasını dönünce çıktım. Ayakkabısız biçimde sokağa adım attım” şeklinde anlattı.

 

Görülen duruşmanın ardından dava 30 Nisan’a ertelenirken, Deniz Bulutsuz, yaptığı açıklamada, “Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım” demişti.

 

Bulutsuz’dan sonra Ozan Güven de kendisinin şiddete uğradığını iddia edip, darp raporu almıştı. Oyuncu ayrıca, Deniz Bulutsuz’dan şikayetçi olmuştu.İlgili konular

Erdoğan

Bu sefer Erdoğan kaybetti

2 ay önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na açtığı 500 bin TL'lik manevi tazminat davasını kaybettiğini duyurdu....Devamını oku
akp

Dilipak'tan AKP'ye manidar tepki: 'Dava arkadaşı idik, davalı olduk'

3 ay önce

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, AKP'nin kendisine açtığı dava sebebiyle tepki göstererek "Dava arkadaşı idik, davalı olduk” dedi....Devamını oku