Ekonomi

Doğan Holding ambalaj şirketi satın alıyor

1 yıl önce

holdıng

Doğan Holding, 57,8 milyon Euro (448 milyon TL) bedelle İzmir merkezli Sesa Ambalaj'ın yüzde 70'lik hissesini satın alma kararını KAP'a bildirdi.

Doğan Holding’e bağlı Değer Merkezi Hizmetler ve Yönetim Danışmanlığı A.Ş., İzmir’de esnek ambalaj üretimi ve satışı ile iştigal eden Sesa Ambalaj ve Plastik Sanayi Ticaret A.Ş.’nin yüzde 70’lik hissesini satın alma kararı aldı.

 

Doğan Holding’den KAP’a yaptığı açıklamada, satın alma fiyatının 57 milyon 803 bin 431 Euro (448 milyon TL) olduğu belirtildi.

 

2018 yılında medya sektöründen çıkan Doğan Holding, D Yatırım Bankası A.Ş. adıyla bir banka kurmak için Mart 2020’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan onay almıştı.

 İlgili konular

ASELSAN

ASELSAN’dan 32,5 milyon dolarlık satış sözleşmesi

2 ay önce

Aselsan uluslararası bir müşteri ile 32,6 milyon dolarlık sözleşme imzaladığını açıklanırken, sözleşme kapsamında Aselsan yedek parça, test altyapısı, eğitim ve destek hizmet ihracatı yapacak....Devamını oku
Nebbati

Bakan Nebati'nin kardeşi işini katladı: 3 ayda 9 yeni şube

3 ay önce

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin kardeşine ait giyim şirketinin, Bakan Nebati'nin göreve getirilmesinden sonraki 3 ayda 9 yeni şube açtığı ortaya çıktı....Devamını oku