Magazin

Ebru Şallı resti çekti: Boşanıyor

3 ay önce

Ebru Şallı

Ebru Şallı-Murat Akkuş çifti ani bir kararla boşanma kararı alırken, Şallı, boşanma kararından sonra sosyal medyada Akkuş olarak kullandığı soyadını Şallı olarak değiştirdi.

Şallı uğruna eşinden boşanan Murat Akkuş ise hala sessizliğini koruyor. 

 

Geçtiğimiz yıl eşi Harun Tan'dan olan oğlu Pars Tan'ı lenfomaya'dan dolayı kaybeden ünlü Manken Ebru Şallı'ya en büyük desteği eşi Uğur Akkuş vermişti. Uzun bir süre acısını yaşamak için yurt dışına giden çift Türkiye'ye geri döndü. Hayatını kaybeden oğlu için sürekli paylaşımlar yapan Ebru Şallı'ya takipçileri de destek oldu.

 

Tam acısını hafifletti diyen Ebru Şallı'dan eşi Uğur Akkuş ile ilgili bir hamle geldi. Boşanma kararı alan Şallı, eşine ait fotoğrafları sosyal medya hesabından silerek soy adını değiştirdi.

 

Herkesin merak ettiği konu ise bambaşka çıktı.

 

Ünlü manken Ebru Şallı 2019 yılında büyük bir mücadelenin sonunda Çırağan Sarayında görkemli bir düğünle Uğur Akkuş ile nikah masasına oturmuştu. Ebru Şallı, sosyal medyadan soy adını ve evlilik fotoğraflarını silerek boşanmanın sinyalini verdi. Uğur Akkuş ise hala sessizliğini bozmadı.

 

HACİZ MEMURLARI ESKİ EŞİN KAPISINA GİTTİ, EBRU ÇILDIRDI!

İddiaya göre Akkuş'un borçları yüzünden haciz memurları Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'ın evine kadar gitmişti. Bu da Şallı için son damla olmuştu.

 

Bu durumdan yorulan eski Manken Ebru Şallı, tüm çabaların sonucunda yorulup, boşanma kararı aldı. Eşi Uğur Akkuş'u sosyal medya hesaplarından silen Şallı, daha önceki boşanma dedikodularını da doğrulamış oldu.

 

GÖZLER ESKİ EŞ DAMLA SAĞLAM'DA 

 

Gözler Uğur Akkuş'un Ebru Şallı uğruna boşandığı eski eşi Gonca Sağlam'a döndü. Sağlam, boşanma sürecinde çok zor zamanlar geçirmiş, ve aldatıldığı eşi Uğur Akkuş tarafından terk edilmişti.

 

O dönemlerde gündem düşmeyen aşk üçgeninde kazanan Ebru Şallı olmuştu.İlgili konular

şallı

Ebru Şallı: Ponçiğin isteğini yerine getireceğim

2 yıl önce

Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, 16 Nisan'da 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek hayatını kaybetmişti. Zaman zaman oğluyla ilgili paylaşımlarda bulunan Şallı, Instagram hesabından onunla çekilmiş fotoğraflarını ve oğlunun kendisine attığı mesajı paylaştı....Devamını oku