Politika

Ekrem İmamoğlu'ndan 'Telegram' kararı

2 hafta önce

imamoglu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından Telegram kanalına katılım için davette bulundu.

Facebook, WhatsApp kullanıcılarına kabul etme zorunluluğu bulunan bir bildirim gönderdi. Kişisel bilgilerin Facebook ve şirketleri tarafın kullanılmasını da içeren yeni koşulları kabul etmeyen kullanıcıların WhatsApp hesapları, 8 Şubat sonrası silinecek.

 

İmamoğlu mesajında "Bu aralar birçok kişiye ... #telegrama katıldı bildirimi geliyor. Eğer siz de bu mesajlaşma servisi uygulamasını indirdiyseniz kanalıma katılabilir, İstanbul ile ilgili gelişmeleri ve bilgilendirmeleri buradan da takip edebilirsiniz.." dedi.

 

imamoglu


İlgili konular

gta5

Ekrem İmamoğlu’ndan GTA 5 göndermeli dezenfekte paylaşımı

1 gün önce

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyadan yaptığı esprili paylaşımda GTA 5 oyununun animasyonları ile İETT otobüslerinde yapılan dezenfekte çalışmalarının sürdüğünü belirtti. İmamoğlu'nun paylaşımına binlerce beğeni geldi....Devamını oku
erdoğan

Erdoğan, Telegram'a iyi sardırdı

1 hafta önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün su ve kuraklık mesajı paylaştığı Telegram'dan bugün de mesaisini paylaşarak "Türkiye için durmadan çalışmaya devam edeceklerini" ifade etti....Devamını oku