Ekonomi

Elon Musk konuştu; Dogecoin yüzde 29 düştü 

1 ay önce

musk

Dogecoin yatırımcılarının günlerdir beklediği program Saturday Night Live ünlü iş insanı Elon Musk’ın sunuculuğu ile yayına başladı. Ancak Musk’ın Dogecoin ile ilgili açıklamaları istenilen ilgiyi görmedi ve kripto para biriminde yüzde 29 düşüş oldu.

NBC'de yayınlanan 'Saturday Night Live'a konuk olan Tesla'nın ünlü iş insanı Elon Musk, bu kez Dogecoin yatırımcılarına hayal kırıklığı yaşattı. Musk, "Dogecoin, geleceğin para birimi. Dünyayı ele geçirecek durdurulamaz bir finansal araç" demesi bu sefer karşılık bulmadı.

 

Kendini hem öncesinde hem de şov sırasında “Dogefather” ilan eden Elon Musk'ın şova katılmasından önce 73 sentin üzerine çıkarak rekor kıran Dogecoin'de beklenen 1 dolarlık seviye gerçekleşmedi. Şovun ardından yüzde 29 düşüş yaşayan Dogecoin 51 cent seviyesini gördü.

 

 İlgili konular

Bitcoin

Bitcoin'de sert düşüş

1 hafta önce

Kripto para piyasalarına gelen genel satış dalgasının etkisiyle, en büyük hacimli birim Bitcoin 32 bin 400 dolar düzeyine kadar inerken, toplam piyasa hacmi de 1.49 trilyon dolar ile yeniden 1.5 trilyon doların altına geriledi....Devamını oku
kripto

5 milyon değerinde kripto para üretim cihazları ele geçirildi

1 ay önce

İzmir’de bir adrese yapılan operasyonda yasa dışı yollarla Türkiye’ye sokulduğu belirlenen 5 milyon TL değerinde 501 adet kripto para üretim cihazı ele geçirildi....Devamını oku