Gündem

Emekli doktor evinde pompalı tüfekle intihar etti

1 gün önce

doktor

Adana'da emekli doktor Kemal Keser (56), evinde pompalı tüfekle intihar etmiş olarak bulundu.

Olay, Yüreğir ilçesi DSİ TOKİ Yeşilken Konutları'ndaki bir apartman dairesinde yaşandı. 8’inci kattaki dairesinde yalnız yaşayan emekli doktor Kemal Keser’in yakınları kendisinden uzun süre haber alamadı.

 

Keser'in yaşadığı eve giden yakınları kapının açılmaması üzerine durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine gelen ekipler, kapıyı açıp içeri girdiklerinde Keser'i başından vurulmuş, yanında pompalı tüfekle yerde yatarken gördüler. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Keser’in yaşamını yitirdiğini tespit ettiler.

 

Keser’in cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Keser’in psikolojik rahatsızlıkları olduğu ve evinin çöp eve döndüğü öğrenildi.

 İlgili konular

konya

Konya'da 2 kişiyi öldüren katil, intihar etmiş olarak bulundu

1 hafta önce

Konya'nın Akşehir ilçesinde Tacettin Ünal, önce aralarında husumet bulunan Memiş Er'i bıçakla yaraladı, eşi Gülsüm Er'i de öldürdü. Daha sonra aralarında alacak meselesi olan Yaşar Ali Kıyılmaz'ı da ağılda tüfekle başından vurarak öldüren katil, olay yerinden kaçtıktan sonra aynı tüfekle intihar etmiş olarak bulundu....Devamını oku
kadın intihar

6 ayda 50 kadın intihara sürüklendi

2 hafta önce

Kerkük’te altı ayda 50 kadının intihara sürüklendiğini açıklayan Irak İnsan Hakları Yüksek Komisyonu Kerkük Ofisi, 286 şiddet olayının yaşandığını kaydetti....Devamını oku