Politika

Erdoğan: AKP'li belediyelerimizde suya yüzde 7 indirim yapacağız

5 ay önce

Erdoğan

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşma yaptı.

Erdoğan'ın konuşmalarından satırbaşları şöyle:

 

Unutulmamalıdır ki 2023 seçimleri, AK Parti veya bizim şahsımızdan ziyade, ülkemiz ve milletimiz için bir dönüm noktası olacaktır.

 

Partili belediyelere bir uygulamayı süratle yaygınlaştırmaları çağrısında bulunmak istiyorum. Su tarifelerinde biz ne ana muhalefetiz, ne şuyuz ne buyuz, biz AK Parti'yiz. Su tarifelerinde en az KDV indirimi kadar bir indirim yaparak enflasyonla mücadelemize katkıda bulunmalıdır.

 

Belediyelerimizde en az yüzde 7 indirim yapmak suretiyle vatandaşlarımızı su parasını da aydınlatacağız.

 

Marketler, çarşı pazarlar, eğer vatandaşlarımıza meyvede sebze hala zulmetmeye devam ediyorsanız tüm dolaşan teftiş ekiplerimizle sizlerin sırtına bineceğiz. Hepsinden yaptıklarının hesabını soracağız.

 

Biz vatandaşımızın bu noktada huzurunu istiyoruz. Bunlar seçim öncesi 'suya indirim getireceğiz' dediler. Ağaları da Şanlıurfa'yı bize verin, biz de bundan böyle elektriği size bedava verelim dediler. Elektriğin kimde olduğundan haberi yok. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda... Bakanlık nerede? AK Parti iktidarında. Elektrikte enerji ile ilgili tüm adımları atıyor, vatandaşımıza zulmetmeyen bir süreci çalıştırıyoruz.

 

Kılıçdaroğlu hayır kampanyası yürüttü biz evet dedik. Milletimiz yanımızda olarak Kılıçdaorğlu'nu sandığa gömdü. 2014 yılında mahali seçimler yapıldı biz 39'la birinci, Kılıçdaroğlu 26 ile sandığa gömüldü.

 

2019 mahali idareler seçimlerin AK Parti 45'e Cumhur İttifakı yüzde 50'ye yaklaşırken, CHP ise HDP başta olmak üzere diğer partilerden aldığı desteğe rağmen yüzde 30'a anca ulaştı. 10'unda da kendisini sandığa gömdük.

 

Yuvarlak masalarda neler görüşüyorsunuz hepsi ortada. Paylaşın bakalım nereye kadar paylaşacaksınız. O masadan bir şey çıkmaz. Unutkanlığınıza geldi galiba, HDP'yi niye almadınız onu da yanınıza alsanıza.İlgili konular

erdoğan

Erdoğan: Müzakere öncesi biz de heyetlerle kısa bir görüşme yapacağız

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rusya ve Ukrayna heyetleri, yarın İstanbul'da tekrar bir araya geliyor. Toplantı öncesi biz de heyetlerle bir araya gelerek kısa bir görüşme yapacağız" diye konuştu....Devamını oku
Erdoğan

Erdoğan: Bakraç içinde Manda yoğurdu, hurma, bal ve yulaf ezmesi yer uyurum

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tokat ziyaretinde çiftçiler ile bir araya geldi....Devamını oku