Politika

Erdoğan fırça attı; kongredekiler ayakta alkışladı

2 gün önce

erdoğan

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 5 il kongresine videokonferans yoluyla katıldı. Burada yaptığı konuşmada; "Evlatlarımıza miras olarak büyük ve güçlü Türkiye'yi bırakacağız. Bunu yapacak olan sizlersiniz." diyen Erdoğan, kendisini alkışlamayan kalabalığa fırça attı.

Erdoğan sarfettiği sözler karşılığında alkış bulamayınca, "Eskiden Gümüşhane'nin, Burdur'un, Isparta'nın salonları sürekli olarak alkışlarla inlerdi. Dolayısıyla bunu her an görmek, yaşamak arzusu içerisindeyiz" diye sitemini ifade etti. Bunun üzerine kongredekiler ayağa kalkarak bir süre Erdoğan'ı alkışladı.

 

Erdoğan, 13 Kasım'da da Tekirdağ Şehir Hastanesi açılışına katılmış, kurdelenin kesileceği esnada katılanlardan alkış gelmeyince "Bu ne ya ölü toprağı erilmiş üstünüze, Allah Allah..." diyerek sitemde bulunmuştu.

 İlgili konular

erdoğan

Tayyip Erdoğan: Reform adımlarını bütçe görüşmelerinden sonra atacağız

13 dakika önce

‘Başkanlık sistemini’ büyük bir reform olarak tanımlayan ve parlamenter sistem tartışmalarına da kapıyı kapatan Erdoğan, ilk yerli koronavirüs aşısını Nisan ayında yapmayı umduklarını söyledi. Yapılan havaalanlarına değindi ve ardından, “Parlamenter demokrasinin olduğu dönemde bunlar neden yapılmadı?” diye sordu. Salgın konusunda da milletten destek ve sabır isteyen Erdoğan, ülkede Kürt sorunu olmadığını savundu.  AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, reformların bütçe görüşmelerinden sonra hayata geçirileceğini anlattı....Devamını oku
arınç

Avrasya Araştırma'dan Bülent Arınç tepkisi

1 gün önce

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bülent Arınç'ın Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala açıklamalarına yönelik "Hiç kimsenin şahsi ifadeleri, Cumhurbaşkanı ile hükümetimizle partimizle ilişkili hale getirilemez" şeklinde eleştirmişti. Erdoğan'ın eleştirilerinin ardından sosyal medyada bazı AKP yanlılarının Arınç'a ilişkin 'istifa et' çağrılarına Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz'dan tepki geldi....Devamını oku