Politika

Erdoğan, kayıp damadı "Berat Albayrak" hakkında nihayet konuştu

1 hafta önce

erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Hazine ve Maliye Bakanı, damadı Berat Albayrak hakkında aylar sonra ilk defa açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamasına, "Berat Albayrak üzerinden beni ve ailemi hedef alıyorlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenen AKP İzmir 7. Olağan İl Kongresi'ne katılarak gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

Erdoğan, eski Hazine ve Maliye Bakanı, damadı Berat Albayrak hakkında aylar sonra ilk defa konuşarak, özet olarak şu açıklamayı yaptı: 

 

"CHP ve şürekası, eski bakanımız Berat Albayrak'ı ve onun nezdinde tüm ailemle birlikte şahsımı hedef alan bir kampanya yürütüyor. Berat beyin en büyük talihsizliği, damat sıfatının başarılarının önüne geçirilmiş olmasıdır" 

 İlgili konular

erdoğan

Erdoğan: 2023 tam bir kader seçimine dönüştü 

7 dakika önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2023, Türkiye için tam anlamıyla bir kader seçimine dönüşmüştür. Cumhur İttifakı ülkemizin bütününde bir taçlandırma harekatı sürdürecek.” diye konuştu....Devamını oku
Dalia Ziada

Araplar niçin Türkiye’nin Ortadoğu’daki hamlelerine karşı

7 saat önce

Kahire gündemi hayli yoğundu. 3 Mart 2021’de Arap Birliği bünyesinde, Arap ülkeleri dışişleri bakanları toplantısı vardı. Katar da katılan ülkeler arasındaydı. Gündemde, bölgenin sıkıntıları vardı....Devamını oku