Politika

Erdoğan ve Bahçeli piknikte buluşacak

2 yıl önce

ikili

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Sayın Devlet Bahçeli ile KKTC'ye gideceğiz ve Maraş'ta piknik yapacağız" dediği gezi bugün gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile birlikte, bugün, 46 yıldır kapalı olan ‘hayalet kent’ unvanına sahip Maraş’a ziyaret gerçekleştirecek. İkiliye çok sayıda bakan da eşlik edecek.

 

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın daveti ile MHP lideri Devlet Bahçeli ile beraber Maraş'a ziyarette bulunacak.

 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretine yönelik hazırlıkları yerinde kontrol etmek amacıyla önceki gün Ada’ya gelerek temaslarına başladı.

 

RUM PROTESTOSUNA ENGEL

 

Kıbrıs Rum yönetimi Yunanistan’ın desteğiyle, Maraş kentinin açılmasına yönelik adımlara şiddetle karşı çıkıyor. BM ve AB’ye Türkiye’yi şikâyet eden Rum yönetiminde bugün, Erdoğan’ın ziyaretini protesto gösterisi düzenlenecekti. Maraş’ın Rum yönetimi sınırı Derinya kapasında planlanan gösteri, COVID-19 salgını nedeniyle iptal edildi.İlgili konular

bahçeli

Bahçeli: Üniversite sınavı tamamen kaldırılmalı

1 yıl önce

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli "Gelin üniversite sınavlarını kaldıralım. Artık üniversite sınavlarına neşter vurmanın zamanı gelmiştir." dedi...Devamını oku