Gündem

Erdoğan'dan AKP'lilere: Birileri parti kuruyormuş, hiç kafanıza takmayın

3 yıl önce

Erdoğan'dan AKP'lilere: Birileri parti kuruyormuş, hiç kafanıza takmayın


 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililerine "Birileri parti kuruyormuş, onu yapıyormuş, hiç kafanıza takmayın. Bu tür ihanetler içinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler" diye seslendi.

 

 
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, isimlerini anmadan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından kurulacağı ifade edilen yeni partileri eleştirdi.

 

AKP İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Erdoğan, "Sağda solda dedikodular var. Hiç bu dedikodulara kafanızı takmayın, yolumuza bakalım" ifadesini kullandı.

 

Erdoğan şöyle devam etti:
"Birileri parti kuruyormuş, onu yapıyormuş, hiç kafanıza takmayın. Bu tür ihanetler içinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler."

 

Erdoğan, daha önce de AK Parti içerisinden çıkmış isimlerin parti kurduğunu hatırlattı ve "Şimdi bunların isimlerini söylesem, bilmezsiniz" dedi.


İlgili konular

kadın öldürüld

Son 20 yılda 7 bin 71 kadın öldürüldü, 30 bin 446 kişi işkenceye uğradı

8 ay önce

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, ‘AKP Hükümetinin 20 Yıllık Hak İhlalleri Enkaz Raporu’nu yayınladı....Devamını oku