Gündem

Erdoğan'ın başdanışmanından muhalefete: Hepinizin canı cehenneme

1 hafta önce

Oktay Saral

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanlarından Oktay Saral, muhalefeti "Hepinizin canı cehenneme!" ve "Müptezeller" sözleriyle hedef aldı.

Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar rekor üstüne rekor tazelerken, dün 13.50 seviyelerini aşmasıyla siyaset arenası da iyice ısındı.

 

Muhalefet iktidarı ekonomi yönetimi konusunda eleştirirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Oktay Saral'dan muhalefete sert sözler geldi.

 

Saral'ın paylaşımı şu şekilde:

 

"Bilumum muhalefet; Hepinizin canı cehenneme..! Siz asla ve kat’a bu ülkeye ait değilsiniz ve olamazsınız. Bu kadar mı ülkesinin bekasına kastedilir..! Siz hükümete değil ülkeye muhalefet ediyorsunuz, yazıklar olsun..! Siz mi ülkeyi yönetmeyi talipsiniz…Hadiyin ordan müptezeller..!"
İlgili konular

erdoğan

Erdoğan, Katar'daki temaslarının ardından yurda döndü

8 saat önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar'daki temaslarını tamamladıktan sonra özel uçak "TRK" ile saat 21.50'de yurda geri döndü....Devamını oku
Erdoğan bin Selman

Reuters: Erdoğan, Katar'da bin Selman'la görüşmek istedi, randevu alamadı

16 saat önce

Reuters haber ajansı, Katar'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suudi Veliaht Prens Selman arasında görüşme ayarlanmaya çalışıldığını ama 'programların uyuşmadığını' yazdı....Devamını oku