Spor

Erol Bulut: İdeal 11 diye birşey olmayacak

1 hafta önce

erol bulut

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, takımın son durumu ile ilgili bilgi verirken, milli takımda da yıldızı parlayan Ozan Tufan'ı ayrı bir yere koydu.

Sarı lacivertli takımın teknik direktörü Erol Bulut, basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirirken, oyuncularla ilgili bilgiler de parlaştı.

 

Başarılı hoca, Fenerbahçe'nin şampiyonluğun favorisi ilan edilmesinin yanlış olduğunu, 2 hafta önce de Galatasaray'ı şampiyon ilan ettiklerini söylerken, futbolun sahada oynanıp şampiyonluğun sahada kazanıldığını sözlerine ekledi.

 

Bulut, Fenerbahçe'nin ideal 11'i olmayacağını söylerken, duruma ve maça göre oyuncu tercih edeceklerini de ifade etti.

 İlgili konular

fenerbahçe

Fenerbahçe'de yüzler gülüyor

5 saat önce

Fenerbahçe'nin 5 haftada 11 puan toplamasındaki en önemli isimlerinden Altay, 5 haftada, 5 kritik kurtarış ve 1 penaltıya izin vermedzken, 12 günde 4 maça çıkan Ozan Tufan, ideal 10 numara oldu. Ayrıca Sosa da, 35 yaşında takımın gerçek lideri olarak adeta bir maestro gibi takımını yönetiyor....Devamını oku
fb

Manchester United, Ömer Faruk Beyaz'I izledi

5 gün önce

Manchester United scoutları, sözleşmesi 2021 Haziran'da bitecek olan Ömer Faruk Beyaz, Ümit Milli Takım’la, İngiltere’ye karşı oynarken tribünde onu izledi...Devamını oku