Spor

Ertuğrul Sağlam'ın Koronavirüs testi pozitif çıktı

2 hafta önce

sağlam

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve takımın genel menajeri Mustafa Aztopal'ın yeni tip Koronavirüs (Covid-19) testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Yılport Samsunspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığını bildirdi. Yapılan açıklamada konuyla alakalı şöyle denildi:

 

"Bugün genel menajerimiz Mustafa Aztopal ve teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve genel menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan başkanımız Yüksel Yıldırım ve başkan yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır. Tüm başkan ve yöneticilerimize acil şifalar ve sağlıklı geri dönüşler diliyoruz." İlgili konular

okul

Şırnak'ta anaokulları uzaktan eğitime geçti

17 saat önce

Şırnak'ta Koronavirüs tedbirleri kapsamında anaokulları uzaktan eğitime geçti....Devamını oku