Gündem

Eşini öldürmeye giderken yakalanıp serbest bırakılan şüpheli yeniden gözaltına alındı

2 yıl önce

Eşini öldürmeye giderken yakalanıp serbest bırakılan şüpheli yeniden gözaltına alındı


Konya'da tartıştığı eşini öldürmek için Aksaray'a gittiğini öğrenen annesinin ihbarı üzerine yakalanan ve serbest bırakılan kişi, Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine yeniden gözaltına alındı.
 
Konya'da tartıştığı eşini öldürmek için Aksaray'a gittiği ihbarı üzerine yakalanan kocanın emniyetten serbest bırakılmasına savcılıkça itiraz edildi Olayın ardından emniyetten serbest bırakılan şüpheli K.Ç. hakkında Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığınca itiraz edildi.
 
İtiraz üzerine şüpheli Konya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.
 
Sağlık kontrolünden geçirilen zanlının, Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne getirildiği öğrenildi.
 
Konya'da yaşayan K.Ç. ile boşanma aşamasında olduğu kocası K.Ç. arasında 4 Eylül'de tartışma çıkmıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine K.Ç, çocukları A.E.Ç. ve A.Ç'yi de alarak Aksaray'da bulunan babaevine gelmişti.
 
Bu durumu öğrenen kadının kocası K.Ç, evinde bulanan ruhsatlı av tüfeğini alarak yola çıkmış, oğlunun da Aksaray'a doğru gittiğini ve gelinini öldüreceği korkusuna kapılan anne, durumu polis ekiplerine bildirmişti.
 
Aksaray'da gözaltına alınan K.Ç, emniyette ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı.


İlgili konular

chp

CHP'li isme 'Erdoğan'a hakaret'ten gece yarısı gözaltısı

2 ay önce

İzmit Belediyesi’nin önceki dönem CHP’li meclis üyesi İbrahim Güçlü "Cumhurbaşkanı'na hakaret" suçlaması ile gece yarısı gözaltına alındı....Devamını oku
mısır

Mustafa Muhammed'in yerine sınava giren arkadaşına mahkemeden gözaltı

3 ay önce

Mısır Başsavcılığı, Galatasaray'ın Mısırlı yıldız oyuncusu Mustafa Muhammed'in yerine 3 sınava giren arkadaşı hakkında soruşturma kapsamında 4 günlük gözaltı kararı verdi....Devamını oku