Gündem

Eski TÜGVA yöneticisi savcılara: İlk beni sonra tüm sorumluları yargılayın

2 gün önce

tügva

Eski TÜGVA Yöneticisi Tamer Özsoy, TÜGVA aracılığıyla kamuya yapılan atamalar ve peşinden gelen tartışmalara yönelik flaş açıklamalar yaptı.

Özsoy açıklamasında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin savcılarına sesleniyorum, ilk başta beni sonra tüm sorumluları yargılayın. Bu konunun üzerine gidilmesi lazım" diye konuştu.

 

Torpil listeleri ve kamu mülklerine kelepir fiyata çökme iddiaları ile gündeme oturan TÜGVA'nın eski yöneticisi Tamer Özsoy, TELE1 canlı yayınına bağlanarak önemli ifşaatlarda bulundu. 

 

1,5 sene TÜGVA’da yöneticilik yapan Gelecek Partisi Van/İpekyolu Kurucu İlçe Başkanı Tamer Özsoy, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 

"Türkiye Cumhuriyeti'nin savcılarına sesleniyorum, ilk başta beni sonra tüm sorumluları yargılayın. Bu konunun üzerine gidilmesi lazım" 



İlgili konular

tügva

TÜGVA, "Paralel yapılanma" belgelerini yalanladı

3 gün önce

Gazeteci Metin Cihan, kendisine eski bir TÜGVA çalışanının ilettiği belgeleri paylaşmıştı. Bunun üzerine TÜGVA konuya dair açıklama yaparak, "belge diyerek oluşturulmuş şeyler sonradan masa başında kurgulanmış kumpas belgeleridir" dedi....Devamını oku