Politika

Fatma Şahin, düzenlenen törende Erdoğan'ı 'başöğretmen' ilan etti

2 hafta önce

şahin

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey ilçesinde düzenlenen bir törende yaptığı konuşmada Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk‘e verilen Başöğretmenlik unvanını, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da verdi.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde, 10 bin ton yem dağıtım töreninde konuşma yapan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, skandal açıklamalarda bulundu.

 

Cumhuriyet TV'de yer alan habere göre; Mustafa Kemal Atatürk‘e verilen Başöğretmenlik unvanını, Cumhurbaşkanı Erdoğan için de kullanan Şahin yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 

"Başmimarımız, Başöğretmenimiz Cumhurbaşkanımız 2001 yılında yola çıktığında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedi. Bir çok kurucu arkadaşımızla hatırlarlar bu söylediğime 20 yıl oldu. Nasıl yaşatacağız insanı?

 

Başöğretmenimizin yerel kalkınmadan, belediye başkanlığından gelmesi bir avantajdı. Allah ondan razı olsun"İlgili konular

chp

Ağbaba Erdoğan'ı yalanladı: 2020'de en az 100 bin esnaf kepenk kapattı

23 saat önce

 Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bazı dostlar geldi, 'Dükkânlar kapanıyor' dedi, işte rakamlar ortada, kapanan filan yok" sözlerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Gazetesi'nde yer alan kapanan işyeri rakamlarıyla cevap verdi....Devamını oku