Spor

Feghouli: Açıkça hatalıyım ve yenilgi benim yüzümden

1 yıl önce

yenilgi

"Kuzey Afrikalı futbolcuların sahada 'öfke' sorunu yoktur"

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Sofiane Feghouli, dün oynanan Trabzonspor karşılaşmasında kırmızı kart görerek oyun dışında kalmasının ardından bugün bir paylaşımda bulundu ve "Açıkça hatalıyım ve bunun sorumluluğunu alıyorum. Dün akşamki yenilgi benim hatamdan kaynaklanıyor" dedi.

 

Süper Lig'in 30'uncu haftasında oynanan Galatasaray - Trabzonspor karşılaşmasının ilk yarısında gördüğü kırmızı kart ile takımını 10 kişi bırakan Feghouli, 3-1'lik mağlubiyeti üstlendi.

 

Feghouli, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Profesyonel futbol kariyerimdeki 13 yılda ilk defa bu şekilde oyundan atıldım. Açıkça hatalıyım ve bunun sorumluluğunu alıyorum. Dün akşamki yenilgi benim hatamdan kaynaklanıyor. Kuzey Afrikalı futbolcuların sahada 'öfke' sorunu yoktur" ifadelerini kullandı.

 İlgili konular

i amatör lig maçı

Amatör lig maçında 18 kırmızı kart

1 ay önce

Elazığ'da oynanan Bölgesel Amatör Lig 1'inci Bölge 3'üncü Grup lideri Fırat Üniversitesi GSK ile Bismil 1936 Gençlik maçı, çıkan olaylardan dolayı tamamlanamadı....Devamını oku
feguli

Galatasaray yönetimi Feghouli hakkında son kararını verdi

1 yıl önce

Younes Belhanda ve Ryan Babel’le birlikte adı satış listesine yazılan Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli Galatasaray’da kalıyor....Devamını oku