Spor

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'dan, Terim'le ilgili flaş açıklama

2 hafta önce

terim

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fatih Terim'in görevinden ayrılmasının ardından Galatasaray resmi internet sitesinden açıklama paylaştı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın, Fathi Terim'in görevden ayrılmasının ardından Galatasaray resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şöyle:

 

"Seçim döneminin hemen ardından, henüz mazbatamızı almadan yaptığım çağrıyla, sözleşmesinin içeriğini dahi sorgulamadan Galatasaraylılık duruşuyla göreve koşan; kulübümüzün geleceği için yönetim olarak inandığımız futbol stratejisinin başarısı adına taşın altına bizimle birlikte elini koyan 7446 sicil numaralı Divan Kurulu üyemiz Sevgili Fatih Terim Hocamızla karşılıklı olarak kararlaştırdığımız üzere, kendisi hali hazırda yürütmekte olduğu Teknik Direktörlük görevine bugün itibarıyla devam etmeyecektir.

 

Galatasaray için birlikte yürüdüğümüz bu yolda, ülkemize ve kulübümüze sayısız büyük başarılar yaşatan; bu sezon da Avrupa’da hepimizi gururlandıran bir başarıya imza atan Galatasaraylı Fatih Terim’in fikir ve tecrübelerinden her zaman faydalanmaya devam edeceğiz.

 

Fatih Hocamıza geçmişten bugüne yapmış olduğu büyük hizmetleri için başta yönetimimiz olmak üzere temsil etmekte olduğumuz Galatasaray Spor Kulübü ve camiamız adına teşekkür ederiz.

 

Burak Elmas

 

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı"İlgili konular

elmas

Başkan Burak Elmas Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü açıkladı

1 hafta önce

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, düzenlediği basın toplantısında "Fatih Terim ile ayrılışımız hiç olaylı olmadı" diyerek takımın yeni teknik direktörünün Domenec Torrent olacağını açıkladı....Devamını oku
tff

Burak Elmas ve Fatih Terim PFDK'ye sevk edildi!

2 ay önce

TFF, Fenerbahçe derbisinde yaşananlar sebebiyle Galatasaray Başkanı Burak Elmas ve teknik direktör Fatih Terim'in PFDK'ye sevk edildiği bildirildi....Devamını oku