Spor

Galatasaray, Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı

1 ay önce

galatasaray

Galatasaray'dan Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

"Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, son üç gündür mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle dün akşamüstü hastaneye sevk edildi.

 

Sponsor hastanelerimizden Liv Hospital’ın Vadi İstanbul şubesinde son 24 saat içinde çeşitli kontroller ve testler uygulanan teknik direktörümüz, bugün doktorlardan aldığı iki saatlik özel izinle takımın başında antrenmana çıktı.

 

Antrenmanın ardından tekrar hastanede müşahede altına alınan ve durumu hassasiyetle takip edilen Fatih Terim hakkında verilecek tıbbi karar, sağlık durumunda yaşanacak ilerlemeye bağlı olarak netlik kazanacak.

 

Sağlık durumu gelişmeler oldukça kamuoyuyla paylaşılacak olan teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim’e geçmiş olsun diyor, kendisinin en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde görevinin başında olmasını diliyoruz."İlgili konular

torrent

Torrent, Kasımpaşa mağlubiyetinin ardından flaş açıklamalar yaptı

1 gün önce

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Kasımpaşa mağlubiyetini yorumladı. İspanyol teknik adam 7 günde gelişim gösterdiklerini ve takımın ruh halini geliştirmeye ihtiyacı olduğunu ifade etti....Devamını oku
galatasaray

Galatasaray'da Selçuk İnan ve Necati Ateş'le de yollar ayrıldı

6 gün önce

Galatasaray, yardımcı antrenörler Selçuk İnan ve Necati Ateş'le yolların ayrıldığını açıkladı. ...Devamını oku