Spor

Galatasaray'da futbolculardan Burak Elmas'a isyan

10 ay önce

Burak Elmas

Torrent'in zor durumda kalmaması için aylardır ödenmeyen futbolcu alacakları için kaynak aranıyor. Mayıs'ta ise tam 250 milyon TL bulması gerekiyor.

Galatasaray, Fatih Terim krizini yolları ayırarak çözerken, yönetim yine büyük bir sorunla karşı karşıya.

 

Teknik direktör Fatih Terim'le bir süredir devam eden kriz sürecini, yolları ayırarak çözen Galatasaray Yönetimi'nin önünde kritik bir sınav daha var.

 

Sarı-Kırmızılılar, bir süredir ertelenen futbolcu alacaklarını, yeni hoca Domenec Torrent'in Florya'da sorun yaşamaması adına çözmeye çalışıyor.

 

ELMAS KAYNAK ARIYOR

 

Ciddi bir kaynak arayışına giren Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sponsorlarla görüşerek geçici bir formül bulmak istiyor.

 

Ancak bundan sonraki süreç de kolay görünmüyor. Bankalar Birliği ile yapılan anlaşma gereği, ilk taksitin Mayıs ayında ödenmesi gerekiyor ve bunun için bulunması gereken para 250 milyon Lira.

 

'SEÇİM YOK' DEDİ AMA...

 

Elmas ve kurmaylarının, bu krizi de en az hasarla atlatabilmek adına kolları sıvadığı öğrenildi.

 

Başkan her ne kadar son basın toplantısında gündemlerinde seçim maddesi olmadığını vurgulasa da camianın ileri gelenleri Mayıs ayında olağanüstü kongrenin kaçınılmaz olacağı yönünde görüş belirtiyor.İlgili konular

seçim

Galatasaray'da seçim tarihi açıklandı

7 ay önce

Galatasaray, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının 23 Nisan'da, çoğunluk sağlanamadığı taktirde 30 Nisan'da yapılacağını duyurdu....Devamını oku
Galatasaray

Galatasaray, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi!

8 ay önce

Galatasaray ile Enerji-SA arasında Güneş Enerji Santrali Devreye Alma ve Guinness Rekor Takdim Töreni yapıldı....Devamını oku