Spor

Galatasaray’da Tuncer Hunca başkan adaylığından çekildi

6 gün önce

Tuncer Hunca

Galatasaray'da daha önce başkanlığa aday olduğunu açıklayan Tuncer Hunca, Eşref Hamamcıoğlu'na destek vereceğini belirterek adaylıktan çekildi.

Galatasaray’da yaklaşan başkanlık seçimi öncesinde flaş bir gelişme yaşandı. Başkan adaylarından Tuncer Hunca, bir diğer aday olan Eşref Hamamcıoğlu’na tam destek vereceklerini belirterek adaylıktan çekildiğini duyurdu.

 

“Bu bir veda değil, fedadır” diyen Hunca açıklamasında, “Camiamızın birlik ve beraberliğe en üst seviyede ihtiyacı olduğu bu dönemde; birleştirici, bütünleştirici irade ile bulunduğumuz bu fedakarlığın, kulübümüz adına başarı olarak geri döneceğine inanıyor, sürecin takipçisi olmaya devam edeceğimizi bir kez daha hassasiyetle hatırlatarak, yapılacak seçimde Sayın Eşref Hamamcıoğlu ve Ekibine başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Galatasaray Kulübü’nde yapılacak seçimli genel kurul öncesinde başkanlık için adaylığını açıklayan isimler Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu ve Burak Elmas oldu.

 

Seçimde başkan adayı olmak için üyelerin Galatasaray Kulübü’ne başvuru yapacağı son tarih 8 Mayıs Cumartesi.İlgili konular

Galatasaray

Aslan kazandı, zirve kızıştı

21 saat önce

Galatasaray, lider Beşiktaş’ı evinde 3-1 yenerek şampiyonluk yarışını son düdüğe kadar bırakmama sözünü sürdürdü....Devamını oku
Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz'den adaylık açıklaması

3 gün önce

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz, yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olmayacağını açıkladı....Devamını oku