Gündem

Gazeteci Orhan Uğuroğlu: 3 Bakan 3 ayrı uçakla Ankara’dan Rize’ye gittiler 

1 hafta önce

bakan

Geçtiğimiz gün Rize'de herkesi üzen bir sel felaketi yaşandı. Yaşanan sel felaketinde 6 vatandaş hayatını kaybetti ve 2 vatandaş hala bulunamadı.

Felaketin yaşanmasının ardından hızla bölgeye ulaşan bakanlar, Rize'de olay yerinde açıklamalar yaparak, selden etkilenen vatandaşlara gereken ne ise yapılacak sözü verdiler.

 

Yeniçağ Ankara temsilcisi ve yazarı Orhan Uğuroğlu da sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 3 bakanın Rize'ye nasıl gittiğini yaptığı paylaşımla gündeme getirdi.

 

Uğuroğlu, açıklamasında "Yuh artık... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 3 Bakan 3 Ayrı uçakla sel felaketi için Ankara’dan Rize’ye gittiler" diye yapılan israfa dikkat çekti.

 İlgili konular

bakan

Hindistan'da kabine değişikliği için 12 bakan istifa etti

3 hafta önce

Hindistan Cumhurbaşkanı Ram Nath Kovind’in ofisi, Başbakan Modi'nin tavsiyesi üzerine bakanların istifalarının kabul edildiğini açıkladı....Devamını oku
ıstatıstık

TÜİK'ten ENAG hakkında suç duyurusu

2 ay önce

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, TÜİK'in tarihinde ilk defa bir grup hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ve söz konusu grubun Enflasyon Araştırma Grubu (ENAG) olduğunu açıkladı....Devamını oku