Gündem

Gezi direnişindeki saldırgan 'Palalı Sabri' yine dehşet saçtı

2 hafta önce

kiracı

İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki silahlı çatışma, Gezi Parkı eylemcilerine pala ile saldıran ve kamuoyunda 'Palalı' diye bilinen Sabri Çelebi'nin adamları ile kiracı arasında çıktığı bildirildi.

Birgün'ünün aktardığı habere göre; silahlı çatışmanın, Gezi Parkı eylemlerine katılan kadınlara pala ile saldıran ve kamuoyunda 'Palalı' diye bilinen Sabri Çelebi'nin adamları ile kiracı arasında çıktığı belirtildi.

 

Siyah bir araç ile işletmenin önüne gelen silahlı grup, kapıda bekleyenlerin üzerine ateş açtı. Diğer grubun karşılık vermesiyle cadde üzerinde silahlı çatışma başladı. Bir süre çatışan grup üyeleri geldikleri araç ile Kuruçeşme istikametine kaçtı. İşletmenin önünde bir kişi yaralanırken, araçta bulunanlardan da üç kişi yaralandı.Yaşanan çatışmanın ardından Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptığı çalışma sonucu 11 şüpheliyi, üç silah ile yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheliler işlemlerinin ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet büro Amirliği ekiplerine teslim edildiler. Olayda yaralanan 4 kişinin ise tedavileri devam ediyor.

 İlgili konular

terlik

Terlik silahtan sayıldı, “Silahla kasten yaralama” suçundan yargılanacak

1 gün önce

İstanbul Kadıköy'de geçtiğimiz yıl bakıcılık yaptığı Fatma Kantar'a terlik fırlattığı ve hakaret ettiği iddia edilen Rano Rakhımova hakkında istenen ceza belli oldu....Devamını oku
silah

İstanbul'da silahlı çatışma çıktı: Çok sayıda ölü var

3 hafta önce

İstanbul Bahçeşehir Gölet mevkii civarında iki grup arasında silahlar çekildi ve çıkan çatışmada en az 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi....Devamını oku