Politika

Gültekin Uysal, Erdoğan’a sert cevap verdi: Menderes kim, siz kim!

2 gün önce

uysal

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın sözlerine yanıt veren Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Menderes kim, siz kim!" diye çıkış yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada CHP'ye yüklenerek, “Türkiye'nin demokrasi ve kalkınma mücadelesinde son 20 yılda attığımız her adımda Menderes'i yad etmemizin sebebi bu onurlu duruşudur. Ülkemizin kalkınmasını engelleyen zihniyet bugün de kendini belli ediyor. Ne diyorlar, ‘Erdoğan'ın akıbeti de Menderes gibi olacak’ diyorlar. Ey… CHP'nin atıkları biz bu yola çıkarken beyaz kefenimizi giyerken çıktık. Bizi bu tür tehditlerle korkutamazsınız” dedi.

 

Erdoğan'ın bu sözlerine Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, sosyal medya hesabından cevap vererek şöyle paylaşımda bulundu:

 

“Menderes kim, siz kim!” çıkışında bulunan Uysal, “Bir yanda siyaseti şerefi için yapan ve şehit edilerek şereflerin en üstüyle ödüllendirilen Menderes; diğer yanda bir yüzükle siyasete girip milyarlarca dolarlık servet sahibi olanlar!” İlgili konular

erdoğan

Erdoğan yarın Arnavutluk'a gidiyor!

1 gün önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’nın davetlisi olarak yarın Arnavutluk’a gidiyor....Devamını oku