Gündem

Hürriyet, Ertuğrul Özkök’le yollarını ayırdı mı?

9 ay önce

hürriyet

20 yılı Genel Yayın Yönetmeni olarak toplam 35 yıl çalıştığı Hürriyet ile özdeşleşen Özkök'ün, Hürriyet'ten ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Simavi ailesi ve Doğan Holding sahipliğini kapsayan dönemde 20 yıl aralıksız Hürriyet Genel Yayın Yönetmenliği yapan ve bu görevden alındığı Aralık 2009’dan beri köşe yazan Ertuğrul Özkök’ün gazeteden ayrıldığı ileri sürülüyor.

 

Resmen açıklanmayan ancak yalanlanmayan bilgilere göre Hürriyet gazetesi Özkök’le yollarını ayırdı. Ertuğrul Özkök, son olarak ekim ayında sanatçı Ahmet Güneştekin’in Diyarbakır’da açtığı sergi vesilesiyle düzenlenen gecede çekilen “halay” görüntüleriyle gündeme gelmişti.

 

T24, Hürriyet ile yollarının ayrıldığına ilişkin haberlerin teyidi amacıyla Ertuğrul Özkök’e telefonla ulaşmaya çalıştı ve mesaj gönderdi, ancak bilgileri teyit eden veya yalanlayan bir karşılık gelmedi. T24’ün başvurduğu kaynaklar ise, ayrılık haberlerinin doğru olduğunu belirtti.İlgili konular

Pamukören

Peker: Pamukören, Ziraat'ten aldığı 750 milyon dolarlık krediyi ödemedi

1 yıl önce

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Demirören Medya'nın, Türkiye medyasının en büyük grubu olan Doğan Medya Grubu'nun 2018 yılındaki satışında Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyi ödemediğini iddia etti....Devamını oku