Türkiye Haberleri

İçişleri Bakanlığı genelgesi AKP’lilere işlemiyor! Restoran açtırdılar

2 gün önce

akp

İçişleri Bakanlığı'nın yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında restoran ve kafeler paket servis ile al - götür şeklinde hizmet sunmaya başladılar. Bursa'da ise yasağa rağmen bir restoranın AKP'li üst düzey isimleri ağırladığı görüldü.

İddiaya göre, Bursa'da, Koronavirüs yasakları kapsamında kapalı olması gereken bir restoran, çakarlı arabayla gelen bir bakan yardımcısının da aralarında bulunduğu kalabalık grup tarafından açtırıldı. Şikayet üzerine gelen polislerin korumalar tarafından içeri alınmadığı belirtildi. Çevredekiler, "Yasak nedeniyle esnaf kan ağlarken bu restoran açık. Yasak AKP'lilere işlemiyor mu" diye sordular.

 

Odatv’den Rabia Deniz’in haberine göre ise yapılan şikâyet üzerine restorana polis ekipleri geldi. Ancak korumalar, polise, “10 dakika sonra boşaltacağız” diyerek içeri girmelerine mani oldu. Kalabalık grup yemeğini yedikten sonra restoranı terk ettiler.

 

Söz konusu restoran, AKP'li üst düzey isimleri ağırlamasıyla biliniyor.İlgili konular

polis

Kapıyı kırarak giren polis 11 kadını kurtardı

1 saat önce

Gaziantep polisi, fuhşa teşvik, aracılık ve yer temini yapan şüphelilere operasyon düzenlerken, Polisler fuhuş yaptırılan 11 kadına da işlem yaptı....Devamını oku
Bursa

Bursa'da patlama sonucu 3 kişi yaralandı

1 gün önce

Bursa'da bir evde gerçekleşen patlamada 3 kişi yaralandı. Evde 2 tüfek ve fişekler bulundu....Devamını oku