Gündem

İmamoğlu miting yapmayan Erdoğan’dan memnun: Tavsiyemi dinledi

2 yıl önce

İmamoğlu miting yapmayan Erdoğan’dan memnun: Tavsiyemi dinledi


‘Millet ittifakı’ İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasında ‘sahaya inmeyecek’ olması karşısında, ‘tavsiyesinin karşılık bulmasından dolayı mutlu olduğunu’ söyledi.
 
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilirse hayata geçireceği projeleri anlattığı basın toplantısının ardından soruları cevaplayan İmamoğlu, Erdoğan’ın miting yapmama kararıyla ilgili soruya, “31 Mart seçiminden önce herkesi görevine davet etmiştim… ‘Sayın Cumhurbaşkanı işine baksa bu ülkenin genel sorunlarıyla ilgilense, bu sorunlarla ilgilenecek vakti yok’ demiştim. O zaman öyle davranmamışlardı. İlçe ilçe gezmişti. Benim sesim kulağına gitmiş, tavsiyem karşılık bulmuşsa memnun olurum. Bu ülkenin çok yoğun sorunları var.” diyerek cevap verdi.
 
İmamoğlu, seçimlerden önce başkanı olduğu Beylikdüzü belediyesindeki dosyaları incelemeye alan müfettişin bir önceki seçimde AKP’den milletvekili adayı olduğunun da altını çizdi.
 


İlgili konular

erdoğan

Erdoğan: Müzakere öncesi biz de heyetlerle kısa bir görüşme yapacağız

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rusya ve Ukrayna heyetleri, yarın İstanbul'da tekrar bir araya geliyor. Toplantı öncesi biz de heyetlerle bir araya gelerek kısa bir görüşme yapacağız" diye konuştu....Devamını oku
aksal

AKP Edirne Milletvekili Aksal ağzından kaçırdı: Erken seçim olabilir

2 ay önce

AKP Edirne Milletvekili Fatma Aksal, erken seçim açıklamasını ağzından kaçırdı....Devamını oku