Gündem

İmamoğlu'na büyük bağış

3 yıl önce

İmamoğlu'na büyük bağış


 

31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ancak YSK'nın iptal kararıyla mazbatası geri alınan CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya yapılan bağışın 15 milyon TL'yi aştığı açıklandı.

 

 
CHP İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Erol Bektaş, CHP Genel Merkezi tarafından Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya yapılan bağışın 15 milyon TL’yi aştığını açıkladı.

 

Yaklaşık 550 bin yurttaşın İmamoğlu’nun kampanyasına bağış yaptığını anlatan Bektaş, kampanyaya Artvin’in Ardanuç ilçesinde olduğu gibi Türkiye’nin farklı illerinden ve yurtdışından destek mesajları geldiğini açıkladı.

 

Bektaş, "Köylerden insanlar traktörlere binip saatlerce sıra beklemişler. Bu inanmışlığın eseridir. Haksızlığı, vatandaşlar iliklerine kadar hissediyor ve ‘İptali doğru bulmuyoruz’ diyorlar. Farklı illerde de durum aynı. Kampanyayı seçim gününe kadar devam ettirmeyi düşünüyoruz" şeklinde konuştu.


İlgili konular

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan: Herkesi Kızılay’a bağış yapmaya davet ediyorum

3 ay önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Kızılay’a destek çağrısında bulundu....Devamını oku
Soylu

Soylu, orman yangını ve sel felaketi için toplanan bağış miktarını açıkladı

10 ay önce

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yangın ve sellerden etkilenen bölgeler için düzenlenen yardım kampanyasında toplanan miktarı açıkladı....Devamını oku