Magazin

İmirzalıoğlu ve Kobal çiftinin bebeklerinin adı belli oldu

6 gün önce

kobal

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, bebekleri için gün sayarken, doğacak olan bebeğin isminin Lalin olacağı iddia edildi.

Türkiye'nin önde gelen oyuncularından olan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun bebeklerinin ismi, iddiaya göre Lalin olacak.

 

Sinem Kobal, 2016'da kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile Cunda Adası'nda evlenirken, şuanda ilk çocuklarını kucaklarına almak için oldukça heyecanlılar.

 

Kızını kucağına almak için gün sayan Sinem Kobal’ın, kızına hangi ismi koyacağı merak konusuyken, UçanKuş TV'nin haberine göre, Sinem Kobal'ın kızının adını “Lalin” koyacağı iddia edildi.

 

 İlgili konular

erdo

İyi Parti'den 'Kenan İmirzalıoğlu' paylaşımı

4 ay önce

İçişleri Bakanlığı'nın dün gece yarısı ilan ettiği 'hafta sonu' sokağa çıkma yasağını Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün iptal etti....Devamını oku
kenan

Kenan İmirzalıoğlu doğruladı!

5 ay önce

Geçen günlerde Sinem Kobal'ın 15 haftalık hamile olduğu ve kız bebek beklediği yöndeki iddialar gündeme bomba gibi düşmüştü. Kenan İmirzalıoğlu tarafından da bu iddialara doğrulama geldi. Ünlü çift, sonunda yakın dostlarına müjdeli haberi verdi....Devamını oku