Gündem

İntiharlardan AKP’yi sorumlu tutan vatandaşlara hakaret: Hükümete havlıyor

6 gün önce

akp

Geçim sıkıntısı nedeniyle bir günde 4 kişinin intihar etmesinin ardından AKP iktidarını eleştiren vatandaşlara ‘Havlıyor’ diye hakaret eden Battalgazi Belediye Meclis Üyesi Leyla Keleş, gelen tepkiler üzerine Twitter hesabını kilitledi.

Malatya Battalgazi Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Leyla Keleş, ekonomik kriz sonucu intihar eden vatandaşlar için AKP iktidarının sorumluğunun olmadığını bütün suçun intihar eden kişilerin komşularında olduğunu belirtti.Yurdun dört bir yanında peş peşe yaşanan intihar haberleri üzerinden AKP iktidarı eleştirenlere karşı AKP’yi savunmak için Twitter hesabından paylaşımda bulunan AKP Battalgazi Belediye Meclis Üyesi Leyla Keleş, “Komşusu intihar edene kadar haberi olmayan Müslüman, intihar ederken videosunun çekip paylaşıyor. Bunun üzerinden de hükümete havlıyor! Peki sen durumu yetkililere bildirdin mi önceden? Ya da bir gün 100 TL borç verdin mi? Video paylaşıp vicdanını rahatlamak ne kolay değil mi?” ifadelerini kullandı.

 

akp

Partisini eleştiren vatandaşları köpeğe benzeterek hakaret eden Leyla Keleş yoğun tepkiler üzerine Twitter hesabını kilitledi.

 İlgili konular

tolgağar

AK Partili Tolga Ağar’dan Sedat Peker’in iddialarına yanıt

2 gün önce

AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hakkındaki iddialara ilişkin olarak bir açıklama yaptı....Devamını oku
erdogan

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Erdoğdu'ya 250 bin liralık tazminat davası

4 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatları, CHP'li Aykut Erdoğdu hakkında 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' gerekçesiyle 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı....Devamını oku