Türkiye Haberleri

İntikam yemini etmişti! Yine tutuklandı

1 hafta önce

ışid

Barış Coşkun, IŞİD'in sözde Türkiye emiri Mahmut Özden’le bağlantısının olduğu ve “Özden’in fedaisi” olduğu biliniyor. Coşkun Adana’da bir kez daha tutuklandı. Barış Coşkun’un daha önce de intikam yemini ettiği ve tutuklandığı ortaya çıktı.

İstanbul'da kanlı eylem yapmak için keşif yapan Barış Coşkun, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün IŞİD'a yönelik Adana'da yaptığı operasyonda yakalanarak tutuklandı.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Adana'da, Barış Coşkun’un ifadesi ve evinde çıkan malzemelerden IŞİD’in sözde Türkiye emiri olan Mahmut Özden ile bağlantılı olduğu belirlenerek operasyon gerçekleştirdi.

 

Adana Emniyet Müdürlüğü ile yapılan ortak operasyonda Mahmut Özden ile birlikte oğlunun da olduğu 11 kişi yakalanıp tutuklandı.

 İlgili konular

hatay

Çukurova'da orman yangınında yüzlerce hektarlık alan kül oldu

17 dakika önce

Çukurova'nın 3 kentinde ormanlık alanda çıkan yangınlar nedeniyle yüzlerce hektarlık alan kül olurken, yangınları soğutma ve söndürme çalışmalarının devam ettiği belirtildi....Devamını oku
sosyal mesafe

Sosyal mesafeye uymayan vatandaşlara polisten müdahale

5 gün önce

Adıyaman’da, semt pazarında alışveriş sırasında sosyal mesafeye uymayan vatandaşlara polis ekipleri müdahale etti....Devamını oku