Yaşam

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nin ambulansı çalındı

2 yıl önce

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nin ambulansı çalındı


İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ne ait ambulans gece saatlerinde hastane içinden kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Polis ekipleri çalınan ambulansı yakalamak için çevrede geniş çaplı araştırma başlattı.
 
Olay Fatih, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde gece saat 01:30 sıralarında meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler hastane içinde hasta nakli yapılması için kullanılan 34 VZ 6202 plakalı ambulansı park alanından çaldı.
 
Ambulansın çalındığını gören görevli durumu güvenlik görevlilerine haber verdi. Bu sırada şüphelilerin çaldığı ambulans otoparktan çıkış yaptı. Güvenlik görevlileri durumu hemen polis ekiplerine haber verdi.
 
İhbar üzerine hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Hastane yetkililerinden bilgileri alan polis ekipleri çalınan ambulansın kaçış güzergahlarında önlem aldı. Polis ekipleri İstanbul genelinde ambulansı çalanları yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı. Öte yandan cadde üstünde park halindeki bir ambulansta da polis ekipleri inceleme yaptı ancak çalınan ambulansın park halindeki ambulans olmadığı anlaşıldı.


İlgili konular

Erdoğan

Erdoğan: Biz iktidara geldiğimizde normal ambulans yoktu

3 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz iktidara geldiğimiz zaman paletli ambulansı bırakın, normal ambulans yoktu. Şimdi en sıkıntılı yerlere paletli ambulansla ulaşıyoruz" dedi....Devamını oku
batarya

7 Kasım gün özeti

7 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku