Politika

İYİ Parti'li Kızmaz: Mardin'de yükselişimiz devam ediyor, 2023'e hazırız

6 ay önce

FUAT KIZMAZ

İYİ Parti Mardin Sosyal Medya Sorumlusu Fuat Kızmaz, partisinin üye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kızmaz, "Yoğun bir üye katılımıyla parti olarak yükseliş içerisindeyiz. 2023 seçimlerine hazırız" açıklamasında bulundu.

 

İYİ Parti'nin kurulduğu günden bugüne çok sayıda ilke imza attıklarını söyleyen Kızmaz "Daha önce teşkilatımız olmayan il ve ilçelerimizde teşkilatlandık, üye kampanyamıza hız verdik. Kongre süreçlerini tamamlayan teşkilatlarımız ile üye sayısı itibariyle önemli bir yükseliş yaşıyoruz. Bunlara tüm il ve ilçeler dahil." dedi.

 

EKSİKLERİMİZİ TAMAMLIYORUZ, GÜÇLENİYORUZ VE GÜÇLENEREK BÜYÜYORUZ

 

Üye çalışmalarının, partisinin oylarına da etki edeceğini savunan Kızmaz, "Bu yükselişin oy oranlarımıza da olumlu bir şekilde yansıyacağını düşünüyorum. 2023'te yapılacak seçimlerde, tahminlerin çok ötesinde bir netice alacağımıza inanıyoruz. Eksiklerimizi tamamlıyoruz, güçleniyoruz ve güçlenerek büyüyoruz. İnançlarımızın, davamızın, camiamızın ve milletimizin sesi olmaya devam edeceğiz. Mücadelemiz, gayretlerimiz, hiç ara vermeden, aynı hızla devam edecek." açıklamasında bulundu.

 

Vatandaşlara İYİ Parti'ye üye olmaları çağrısında bulunan Kızmaz, şu ifadeleri kullandı:

 

"Bu dönemde de inançlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda, inandığımız doğruları dile getirmeye, ilçemizdeki dinamiklerin ve görevdekilerinin çalışmalarına ve milletimizin geleceğine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bundan dolayı il ve ilçelerimizle sürekli istişare halindeyiz.

 

VATANDAŞIN İSTEKLERİNİ SORUMLU MAKAMLARA İLETİYORUZ


Bize iletilen her türlü olumsuzluğu ve isteği, olması gerektiğini düşündüğümüz haliyle sorumlu makamlara ilettik, görüşlerimizi paylaştık.

 

Mardinli hemşehrilerimize siyasette bulunmalarını, bize gönül veren hemşehrilerimizi, ideal ve ideolojilerini yansıttığımız, bizimle aynı görüşe sahip herkesi partimize üye olmaya davet ediyorum.

 

Selam ve saygılarımızla."İlgili konular

AKP Konya Gençlik Kolları

AKP Konya'da istifa

3 ay önce

Geçtiğimiz yıl şubat ayında göreve gelen AKP Konya Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Selman Avcı görevinden istifa ettiğini açıkladı....Devamını oku
Twitter

Twitter'a yeni özellik

4 ay önce

Twitter, kullanıcıların uygulamadaki hem video hem de sesli tweet’lerin oynatma hızını kontrol etmelerini sağlayacak, Android ve web üzerinde yeni bir test başlattı....Devamını oku