Gündem

Kaftancıoğlu'ndan, Akit TV muhabirine çağrı: Mahkemede yalan ve iftiralarını anlatırsın çok yakında

2 yıl önce

Kaftancıoğlu'ndan, Akit TV muhabirine çağrı: Mahkemede yalan ve iftiralarını anlatırsın çok yakında


Kaftancıoğlu Akit TV muhabirine çağrı: mahkemede yalan ve iftiralarını anlatırsın çok yakında

 

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, bir sokak röportajı sırasında kendisinin 'DHKP-C ve PKK elebaşlarıyla iken fotoğrafı olduğunu' ileri süren Akit TV muhabirine 'mahkemede görüşeceklerini' söyledi.

 

Akit TV muhabiri Mert Armağan, sokak röportajı sırasında MHP'li olduğunu ancak 31 Mart'ta ilk kez CHP'li Ekrem İmamoğlu'na oy verdiğini söyleyen yurttaşa, "Canan Kaftancıoğlu’nu duydunuz mu? Onun geçmişini biliyor musunuz? DHKP-C ve PKK elebaşlarıyla fotoğrafları var" dedi.

 

"Ben Kaftancıoğlu’nu duydum. O dediğin kişileri de tanımam, bu seçimde destek verdim sadece" yanıtını alan Armağan, "Bir MHP’li olarak geçmişine nasıl bakmazsınız?” diye sordu.

 

Armağan, ülkenin birçok kurumunun satılmasından, üretim yapılmamasından şikayet eden yurttaşı, "Aslında özelleştirme iyi bir şey değil mi?" diyerek ikna etmeye çalıştı.

 

CHP'li Kaftancıoğlu da Akit TV muhabirine sosyal medya hesabı üzerinden seslendi: "İftira tutmuyor en güzel cevabı vatandaş veriyor. Akit TV sözde muhabiri Mert Armağan mahkemede de yalan ve iftiralarını anlatırsın çok yakında."

 İlgili konular

terörist

Milli Savunma Bakanlığı: 4 terörist etkisiz hale getirildi

1 ay önce

Irak'ın kuzeyindeki Pençe Şimşek bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı terörist ile Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olan 1 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi....Devamını oku
ak troll

Mahkemeden Aktrollere şok: Montaj görüntüler engellendi

3 ay önce

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un konuşmasının bir bölümü montajlanarak AKP'nin troll hesaplarının başlattığı iftira ve karalama kampanyası çerçevesinde paylaşılmasına mahkeme "dur" dedi....Devamını oku