Politika

Kaftancıoğlu: Hakaret muhalif kadınlara serbest; AKP'li olunca tutuklama

1 hafta önce

kaftancıoğlu

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkında yaptığı paylaşım nedeniyle tutuklanan avukatla alakalı açıklama yaptı.

Kaftancıoğlu açıklamasında, "Bana ve tüm muhalif kadınlara her türlü hakaret, tehdit cinsiyetçi saldırı serbest, hatta takipsizlik sebebi; söz konusu AKP’li bir siyasetçi olunca ise tutuklanma sebebi.." diye konuştu.

 

Kaftancıoğlu yaptığı paylaşımında şöyle dedi:

 

"Bana ve tüm muhalif kadınlara her türlü hakaret, tehdit cinsiyetçi saldırı serbest, hatta takipsizlik sebebi; söz konusu AKP’li bir siyasetçi olunca ise tutuklanma sebebi... Kişiye özel yargıda bugün..."Halkın vicdan terazisi gün gelince hepinizi tartacak! "

 İlgili konular

akp

Kanser hastası kadına belediyeden cevap: Önce AKP üyesi ol!

14 saat önce

Güliz Meyveci 2019 yılında kanser olduğunu öğrenmesi sonucu hayatı altüst oldu, işsiz kaldı, aç yattı. Son umut yardım için kapısını çaldığı AKP'li Eyüpsultan Belediyesi'nden de "AKP'li ol, yardım ederiz" yanıtını aldı....Devamını oku
ağbaba

CHP'li Veli Ağbaba: 'Erdoğan nereyi gezerse renk kırmızıya dönüyor'

3 gün önce

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba CHP Genel Merkezi’nde tekel bayileriyle buluştu. Ağbaba burada yaptığı konuşmada, "Erdoğan nereyi gezerse renk kırmızıya dönüyor." dedi....Devamını oku