Gündem

Kanyon AVM, 11 Mayıs'ta açılıyor

2 yıl önce

kalyon

EİS Eczacıbaşı İlaç yüzde 50 ortak olduğu ve 20 Mart'ta corona virüsü salgını nedeniyle geçici olarak kapatılan Kanyon Alışveriş Merkezi'nin 11 Mayıs itibarıyla kademeli olarak faaliyete başlamasına karar verildiğini duyurdu.

Şirketten dün akşam KAP’a yapılan açıklamada, "Kanyon AVM’nin 11 Mayıs itibarıyla kademeli olarak faaliyete başlamasına ve bu tarihten itibaren işletmelerini açan kiracılardan Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. tarafından belirlenecek koşullar çerçevesinde Mayıs ayına ilişkin kira bedeli alınmamasına karar verilmiştir" denildi.

 

Tüm kiracılar en geç 1 Haziran'da faaliyete başlayacak


Açıklamada ayrıca, Kanyon AVM’deki tüm kiracıların (resmi tedbirler kapsamında hakkında kapalı kalma kararı bulunan iş kolları hariç olmak üzere) en geç 1 Haziran’a kadar faaliyete başlatılmasına karar verildiği de ifade edildi.

 

Geçen hafta Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'den yapılan açıklamada, İstanbul'daki Akbatı ve Akasya alışeveriş merkezlerinin açılış tarihinin 1 Haziran 2020 olarak belirlendiği duyurulmuştu.

 

Sarıyer’deki İstinye Park’ın ise 1 Haziran’da açılacağı duyuruldu.İlgili konular

1915 Çanakkale Köprüsü

1915 Çanakkale Köprüsü’nün açılış tarihi değişti

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 Şubat’ta açılması planlanan 1915 Çanakkale Köprüsünün açılış tarihinin değiştiği bilgisini paylaştı....Devamını oku
Cemal Süreya

8 Ocak gün özeti

5 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz....Devamını oku