Yaşam

Karaismailoğlu'nun iddialarını Fatih Altaylı yalanladı

1 hafta önce

Karaismailoğlu

Habertürk canlı yayınında Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'nın İBB'de çalıştığı döneme ilişkin açıklamalar yapınca, Karaismailoğlu canlı yayına katıldı.

Kılıçdaroğlu, burada Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun İBB'den Genel Sekreter Yardımcılığı yaptığı dönemde yolsuzluk yaptığını ve olmayan bir işi olmuş gibi gösterek ödeme yaptığını söyledi.

 

Karaismailoğlu, Kılıçdaroğlu'nun iddiaları sonrası canlı yayına bağlandı.

 

Karaismailoğlu, ''Ben 24 yıl İBB'de çalıştım. Genel Sekreter Yardımcısı tutanak tutmaz zaten. Oturduğunuz yerden iftira atarak, çok ayıp. Belediye çalışanları için namus sözü vermişsiniz. Helalleşmekten bahsediyorsunuz bunlar kul hakkıdır. Biz Anadolu çocuğuyuz, üzülüyorum. Anlaşılıyor ki bu iftiraların ardı arkası kesilmeyecek. Kendinize gelin. İstanbul Havalimanı 10 milyar euroya yapılmıştır'' dedi.

 

''SİZ YOLDA KALAN İETT OTOBÜSLERİNİN HESABINI SORUN''

 

Kılıçdaroğlu'nun belgeyi göstermesi sonrası Karaismailoğlu, tansiyonu yükseltti.


''Böyle birşey olabilir mi ya?'' diyen bakan, ''Genel başkan kendi belediyelerine sorsun. Bu bir iddiadır. Kendi de söylüyor. Yolsuzluk yaptı diyor ya. İftira ya. Siz yolda kalan İETT otobüsleri yolda kalıyor onun hesabını sorun. Gidin belediye başkanınında hesap sorun. '' ifadelerini kullandı.

 

CHP DURDURDU DEDİ, ALTAYLI BÖYLE YANIT VERDİ

 

Levazım Köprüsü'nün CHP tarafından durdurulduğu söylediğinde ise Fatih Altaylı, "Levazım Köprüsü AKP döneminde durduruldu" dedi.İlgili konular

kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu'na telefonda geçmiş olsun dileğinde bulundu

2 gün önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu arayarak geçmiş olsun dileğini bildirdi....Devamını oku