Politika

Karamollaoğlu, Erdoğan'ı kendi ifadeleri ile vurdu

1 yıl önce

karamollaoğlu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Haklı yerine güçlüyü, çoğunluk yerine bir avuç azınlığı, fakir yerine zengini koruyan mevcut küresel sistemin devam etmesi mümkün değildir" cümlesini tevil ve tefsir etti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mevcut küresel sistemle ilgili çıkışına sosyal medya hesabı üzerinden cevap vererek, "Erdoğan'ın adeta Türkiye’nin özeti olan bu ifadelerine kesinlikle katılıyorum" dedi.

 

Temel Karamollaoğlu Erdoğan'ı kendi ifadeleri ile şöyle eleştirdi:

 

Sn. Erdoğan diyor ki; “Haklı yerine güçlüyü, çoğunluk yerine bir avuç azınlığı, fakir yerine zengini koruyan mevcut küresel sistemin devam etmesi mümkün değildir”

 

Sn. Erdoğan’ın, adeta Türkiye’nin özeti olan bu ifadelerine kesinlikle katılıyorum. Bugün tarif ettiği küresel sistemin bu durumunun daha fazlası kendi memleketinde!

 

Bugün bu ülkede ne yazık ki güçlü olan haklı kabul ediliyor. Zengine fakirden çok destek veriliyor. Haklı ve haksız ayrımında gücü olan her zaman galip geliyor.İlgili konular

erdoğan

Erdoğan: Müzakere öncesi biz de heyetlerle kısa bir görüşme yapacağız

6 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rusya ve Ukrayna heyetleri, yarın İstanbul'da tekrar bir araya geliyor. Toplantı öncesi biz de heyetlerle bir araya gelerek kısa bir görüşme yapacağız" diye konuştu....Devamını oku
üç kuruş

27 Mart gün özeti

6 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku