Politika

Karamollaoğlu görevi bırakıyor mu? Partiden açıklama geldi

6 gün önce

Karamollaoğlu

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun görevi bırakma kararı aldığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada "Karamollaoğlu ile ilgili çıkan iddiaların asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna bildiririz" denildi.

 

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun istifa edeceği öne sürülen haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı. Aydın, açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

"Partimizin toplumsal uzlaşıya, demokrasiye ve siyasete yaptığı katkılar Türkiye’nin geleceğine yönelik son derece önemli adımlardır. Partimize yönelik karalama kampanyalarının ve yalan haberlerin asıl sebebi de kutuplaşmaya karşı uzlaşıyı, hukuksuzluğa karşı hukuku, adaletsizliğe karşı adaleti savunan bu anlayıştan rahatsız olunmasıdır."

 

Karamollaoğlu’nun istifa kararı aldığı iddialarının doğru olmadığını belirten Aydın, “Son olarak bu akşam bazı haber sitelerinde Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ile ilgili çıkan iddiaların asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna bildiririz” dedi.İlgili konular

Karamollaoğlu  Kılıçdaroğlu

Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na "kriter" desteği

2 gün önce

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Millet ittifakının cumhurbaşkanı adayı, nefsini terbiye etmiş olmalı" şeklindeki açıklamasına destek verdi....Devamını oku
Karamollaoğlu

Karamollaoğlu'ndan erken seçim açıklaması

1 hafta önce

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Seçim Kanunu ve erken seçim hakkında konuştu....Devamını oku