Politika

Karamollaoğlu, Oğuzhan Asiltürk'ün Kıbrıs'a gitmesi hakkında konuştu

1 hafta önce

karamollaoğlu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la birlikte KKTC'ye giden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk hakkında konuştu. 

 

Kurban Bayramı ile Kıbrıs Zaferi'nin aynı güne denk geldiğini hatırlatan Karamollaoğlu, partisinin YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ün AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la KKTC'ye gitmesine dair şunları söyledi:

 

"Tabi bu bayram, bu tarih bizim için başka manalar da ifade ediyor. Aynı zamanda Kıbrıs Zaferi'nin de 47'nci yıl dönümüne denk geldi. Cenabı Hak o acıları bir daha göstermesin, en büyük zaferleri nasip etsin. Bu Kıbrıs Zaferi münasebetiyle Sayın Cumhurbaşkanı Kıbrıs'ta bulunuyor. Bizim de Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Sayın Oğuzhan Asiltürk Bey de orada şu anda. Onların da ben bayramlarını tebrik ediyorum. Tabi onlar hem Kıbrıs Zaferi’ni idrak etmek hem de Kurban Bayramı’nı Kıbrıs'ta idrak etmek için oradalar" 

 

 İlgili konular

mersin

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: Kasıt var mı araştırılsın

21 saat önce

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Osmaniye ve Kayseri’de meydana gelen yangınlar hakkında ihmal veya kasıt iddialarını gündeme getirdi....Devamını oku
erdoğan

Erdoğan: Kıbrıs Türkü'nün refah seviyesini önemsiyoruz

1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs'ta katıldığı açılış ve temel atma töreninde "Kıbrıs Türkü'nün refah seviyesini her geçen gün daha da yukarı çıkaracak projeleri hayata geçiriyoruz" dedi....Devamını oku