Politika

Karamollaoğlu, Oğuzhan Asiltürk'ün Kıbrıs'a gitmesi hakkında konuştu

2 ay önce

karamollaoğlu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la birlikte KKTC'ye giden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk hakkında konuştu. 

 

Kurban Bayramı ile Kıbrıs Zaferi'nin aynı güne denk geldiğini hatırlatan Karamollaoğlu, partisinin YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ün AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la KKTC'ye gitmesine dair şunları söyledi:

 

"Tabi bu bayram, bu tarih bizim için başka manalar da ifade ediyor. Aynı zamanda Kıbrıs Zaferi'nin de 47'nci yıl dönümüne denk geldi. Cenabı Hak o acıları bir daha göstermesin, en büyük zaferleri nasip etsin. Bu Kıbrıs Zaferi münasebetiyle Sayın Cumhurbaşkanı Kıbrıs'ta bulunuyor. Bizim de Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Sayın Oğuzhan Asiltürk Bey de orada şu anda. Onların da ben bayramlarını tebrik ediyorum. Tabi onlar hem Kıbrıs Zaferi’ni idrak etmek hem de Kurban Bayramı’nı Kıbrıs'ta idrak etmek için oradalar" 

 

 İlgili konular

kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu ile Karamollaoğlu buluşması gerçekleşti

1 hafta önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Genel Merkezi'nde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve beraberindeki heyetle görüştü. ...Devamını oku
sarıgül

TDP lideri Sarıgül, Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu ile görüştü

1 hafta önce

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüşme gerçekleştirdi....Devamını oku